Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Poradenske centrum karierne dni ukf maps.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: UKF, maps.google.com - koláž NitraDen.sk
14. októbra 2021 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skUKF Diskusia()

Kariérne dni UKF v Nitre aj tento rok pomôžu študentom prostredníctvom zážitkových workshopov

Zameranie workshopov je získanie nových zručností a skúseností na nájdenie si dobrého zamestnania, prípadne založenia vlastného podnikania.

Študentom aj tento rok pomôžu zážitkové workshopy získať nové praktické zručnosti a skúsenosti, či nájsť si dobrú prácu. Sprostredkujú im to Kariérne dni UKF, ktoré organizuje Študentské centrum UKF. Konať sa budú 20. a 21. októbra, pričom niektoré sa konajú online a niektoré prezenčne – v Študentskom centre UKF v Nitre na Dražovskej 4.

Ich cieľom je získanie dobrého zamestnania, ako aj na možnosti založenia vlastného podnikania. Ponuka workshopov je pestrá.

  • Profesia.sk poskytne kariérne poradenstvo vo viacerých oblastiach v online priestore. Študenti sa dozvedia zaujímavé informácie a rady ohľadom možností získania zamestnania.
  • Fokus bude zameraný špeciálne na tých, ktorí študujú pedagogické študijné programy.
  • Slovenská asociácia koučingu pripravila študentom informácie o uplatnení koučingu pri hľadaní zamestnania, ale aj v osobnom živote. Študenti budú mať možnosť vyskúšať si aj osobný rozhovor s koučom.
  • Národné podnikateľské centrum v Nitre umožní záujemcom nahliadnuť do sveta podnikania a zároveň získať cenné rady ohľadom vlastného podnikateľského zámeru.
  • Kariérové poradkyne Ústavu aplikovanej psychológie FSZaV UKF v Nitre poradia študentom, ako spoznať seba samého a ako si nájsť prácu, na ktorú sa hodia a ktorá ich bude baviť.
  • Posledný workshop bude zameraný na tému dobrovoľníctva, ktoré patrí k prekvapivo účinným zážitkovým formám vzdelávania. Pre študentov ho pripravilo Nitrianske centrum dobrovoľníctva.
Program kariernych dni2021 final1.jpeg
Foto: UKF
Program kariernych dni2021 final2.jpeg
Foto: UKF
Karierne dni 2021 a1 poster gn.jpeg
Foto: UKF

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X