Dnes je Pondelok, 21.5.2018, meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliana
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Firma: HJW Consulting s.r.o.

Počet voľných pracovných miest: 10

Miesto výkonu práce
Nitra
okres Nitra
Nitra 5
94901
Ďalšie miesta výkonu práce: -
Česká republika,
Bratislavský kraj,
Trnavský kraj,
Trenčiansky kraj,
Nitriansky kraj,
Žilinský kraj,
Banskobystrický kraj,
Prešovský kraj,
Košický kraj
Kontaktná osoba
Veronika Casting
tel.: +421948286887
[email protected]
Ponúkaná hrubá mzda
od 1500 do 4000 € za mesiac
Dátum nástupu
ihneď
Dátum pridania ponuky
12. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
12. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
dohoda o vykonaní práce
Pracovná oblasť: -
Obchod, marketing a reklama
Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo
Remeslá a osobné služby

Náplň práce

Pracujte ako VIP spoločníčka na sprevádzanie klientov zo zahraničia do spoločnosti - jedná sa o sprevádzanie na rôzne príležitosti - spoločenské udalosti, služobné cesty, súkromné cesty, dovolenky, či iné krátke alebo dlhšie stretnutia atď.

Zárobok od 1500 - 4000 € mesačne , zárobok závisí od počtu prijatých ponúk.

Ponúkame Vám prácu alebo brigádu, v ktorej máte voľnú pracovnú dobu a pracujete vtedy, kedy Vy chcete. Ponuky si vyberáte samostatne tie, ktoré Vám vyhovujú a kedy Vám to vyhovuje. Preto je táto ponuka vhodná aj pre študentky, mamičky na materskej a popri zamestnaní.

Sme reklamná agentúra v Nitre, ale ponuka platí pre ženy z celého Slovenska!

Ponúkané výhody

Brigáda - popri práci, štúdiu, materskej dovolenke, ale aj ako hlavný pracovný pomer.

Len zahraničná VIP klientela.

Vhodné pre

absolventa

Náplň práce

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Požadované zručnosti a schopnosti

Cudzie jazyky:
anglický - elementárna: A1 a A2
nemecký - elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
Ďalšie požiadavky:
Podmienky:

Práca je vhodnejšia pre uchádzačky vo veku od 18 do 40 r., pestovaný zovňajšok, príjemné vystupovanie, znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka (angličtina alebo nemčina aspoň na mierne pokročilej úrovni).

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: HJW Consulting s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46464000
Internetová adresa: www.spolocnicka-a-spolocnik.com
Telefón: +421948286887
Charakteristika:
Reklamná agentúra
Adresa:
Sládkovičova 301/5
94901 Nitra
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Pozrite si súvisiace firmy

Názov Adresa
Sport4you, s.r.o. Ďurková 9

Domsportu.sk je internetový obchod so širokou ponukou pre športovcov. Ponúka športové potreby a príslušenstvo za...

MAVI - Ing. MARCEL VÍTEK Švecova 1170/2

Výroba kovových a plastových reklamných tabúľ, plachiet, billboardov a nosičov reklám. Výroba svetelných reklám...

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 11°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Nitra.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok