Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Banner antosova.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
16. februára 2016 Správy NitraPR od NitraDen.sk

Hrdo, odborne, slušne. Tieto slová sú dôležité aj pre Evu Antošovú

(PR článok) – Hrdo, odborne a slušne sú pre Evu Antošovú piliere, podľa ktorých sa usiluje žiť. Členka Predsedníctva SNS, predsedníčka Okresnej rady SNS Nitra, generálna manažérka a kandidátka za poslankyňu NR SR Eva Antošová nie je len političkou, predovšetkým je matkou dvoch takmer dospelých detí, ktorá sa zaujíma o to, kam Slovensko speje.

Eva Antošová sa v živote ocitla v rôznych pozíciách, bola zamestnancom i zamestnávateľom, verejným činiteľom aj štátnym úradníkom, preto by sa o nej dalo povedať, že pozná život zo všetkých strán. Jej krédom je harmónia a keďže vníma život komplexne (prešla si predsa rôznymi situáciami), rozhodla sa podporiť SNS a jej Volebný program pre silný štát. Podľa jej slov sa napríklad kríza v zdravotníctve nedá riešiť bez toho, aby politici nevideli únik peňazí cez schránkové firmy. Obrovské škody boli napáchané aj zastavaním úrodnej pôdy obchodnými domami a developerskymi stavbami, čím sme si znížili šancu na obnovu potravinovej sebestačnosti, ktorou sme sa dlhé roky hrdili.

Štát podľa Evy Antošovej demotivuje živnostníkov a zároveň podporuje zahraničné spoločnosti, ktoré však svoje zisky odvádzajú mimo nášho štátu. Navrhuje preto zrušiť byrokratické prekážky a znížiť odvody tak, aby sa ľuďom oplatilo čestne podnikať. Antošová sa preto osobitne sústredí na zlepšenie podmienok pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov, ktorí sú garanciou zamestnanosti na Slovensku a treba si ich vážiť a nie ich likvidovať!

Ak bude v parlamente, prehlasuje, že podporí systémové riešenia v oblasti zdravotníctva, školstva, súdnictva. Je nadšená pre myšlienku rozvoja kúpeľníctva na Slovensku, ktorú má SNS v programe. „Namiesto 1 500 radarov radšej 1 000 minerálnych prameňov – to je pomoc pre regióny, zamestnanosť a nakoniec aj k zlepšeniu zdravia ľudí.“ Podľa jej slov sociálna spravodlivosť znamená, že každý v štáte, pokiaľ poctivo pracuje, môže byť bohatý, ale nikto by nemal byť chudobný.

Napriek tomu, že Slovensko je relatívne mladou krajinou, už si prešlo viacerými korupčnými škandálmi. Eva Antošová chce proti úplatkárstvu bojovať a podporí akýkoľvek účinný krok v boji s korupciou, aby mladí ľudia nestrácali svoje ideály a rodičia svoje deti a vnúčatá, ktoré nám zo Slovenska utekajú. Aby Slovensko bolo tým „najkrajším kútom“.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X