Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
HOKEJ-TE: Nitra - Košice
HOKEJ-TE: Nitra – Košice Martin Segľa z HK Nitra počas 6. zápasu finále slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK Nitra - HC Košice. Nitra, 19. apríl 2014. Foto: SITA/Martin Havran
5. augusta 2014 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA, © SITA 2014 ilustračné: SITA/AP

HOKEJ: Prípravné zápasy – HK Nitra – Irtyš Pavlodar

HK Nitra – Irtyš Pavlodar (Kaz.) 3:6 (1:1, 0:2, 0:1, 2:2) – hralo sa na štyri 15-minútové štvrtiny
BRATISLAVA 5. augusta  – Výsledky utorňajších prípravných stretnutí účastnikov slovenskej Tipsport extraligy:
HK Poprad – MHC Martin 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
Góly: 9. Paločko, 15. Takáč, 16. T. Sýkora, 55. Dinda – 13. Suja, 35. Tupý, 49. Dírer
Dukla Trenčín – Dukla Senica 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 1:1, 0:1 – 0:0, 1:0)
Góly: 9. Šimíček, 37. Šimíček, rozh. nájazd Pardavý – 29. Mikolášek, 49. Lantoš
Góly Nitry: Tománek 2, Nádašdi
ŠHK 37 Piešťany – Francúzsko „23“ 3:2 po sam. nájazdoch (2:1, 0:1, 0:0 – 0:0, 1:0)
Góly: 16. Toman, 20. Mišura, rozh. nájazd Brzobohatý – 19. Briand, 26. Valier