Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
HOKEJ-TE: Nitra –Piešany
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
HOKEJ-TE: Nitra – Piešťany Martin Segľa z HK Nitra (vpravo) a Matúš Rais z ŠHK 37 Piešťany (vľavo) počas 35 . kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK Nitra - ŠHK 37 Piešťany. Nitra, 3. január 2014. Foto: SITA/Martin Havran
4. januára 2014 Šport NitraHokej od NitraDen.sk© TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. SITA/AP

Hokej: HK Nitra – ŠHK 37 Piešťany 3:1 v 35. kole extraligy (FOTO v článku)

3. januára – HK Nitra – ŠHK 37 Pieštany 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) Góly: 16. Bajtek, 18. Ordzovenský, 47. Tománek – 20. Mišura. Vylúčení: 5:8, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner – Junek, Výleta, 3278 divákov

Vedenia sa ujali domáci hráči až po štvrťhodine hry, keď využili presilovku, puk po strele Michala Nováka tečoval do brány hostí Filip Bajtek. V 18. minúte pridali Nitrania druhý gól, po peknej kombinácii využil ďalšiu presilovku Peter Ordzovenský. Piešťany dokázali ešte do konca prvej tretiny znížiť na rozdiel jedného gólu. Jeho autorom bol v 20. minúte Matej Mišura – 2:1.
V druhej časti stretnutia videli diváci skôr boj ako hokej, najväčšiu šancu mal v polovici stretnutia domáci Henrich Ručkay, no svoj nájazd z ľavej strany v gól nepretavil.

V 7. minúte tretej časti stretnutia využili domáci ďalšiu presilovku, do puku sa oprel, tentokrát v pozícii obrancu, Tománek a Nitra viedla opäť dvojgólovým rozdielom. V závere si tréner hostí vzal oddychový čas, po ktorom vykorčuľovali hostia na ľad šiesti proti štyrom, no v presilovke už zmeniť skóre nedokázali.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.