Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Futbal lopta ihrisko pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com
14. mája 2018 Správy NitraVýstavba a developerské projekty od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Futbalový štadión v Dražovciach obnovia, exteriér vyjde na necelých 52-tisíc eur

Futbalový štadión v Dražovciach obnovia, vyplýva to zo zmluvy, ktorú mesto Nitra nedávno zverejnilo na svojej webovej stránke.

Futbalový štadión v Dražovciach sa dočká obnovy, konkrétne sa bude opravovať exteriér štadióna, a to na základe cenovej ponuky zhotoviteľa zo dňa 22. apríla tohto roka. O obnovu sa postará firma Invest-Real, s.r.o.

Predmetom zmluvy, ktorú mesto podpísalo so spoločnosťou, je „Obnova exteriéru – Objekt futbalového štadiónu Dražovce“. Podľa zverejneného dokumentu majú začať práce do troch dní od účinnosti zmluvy a ukončené majú byť do 31. augusta 2018.

„Cena za zhotovenie predmetu zmluvy v rozsahu podľa čl. I tejto zmluvy je stanovená dohodou zmluvných strán v zmysle zákona č. 18/1996 Z.z. o cenách a vyhláškou č. 87/1996 Z.z. a je doložená zhotoviteľom položkovitým ocenením uvedeným v cenovej ponuke,“ informuje zmluva.

Suma za dielo bola stanovená na 43.098,88 eur bez DPH, po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje hodnotu 8.619,78 eur, sa celková hodnota diela vyšplhá na 51.718,66 eur.

„Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy,“ píše sa v zmluve.

Záručná doba na obnovu štadióna bola stanovená na 60 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Do rozpočtu necelých 52-tisíc eur sa zmestila napríklad úprava povrchov, búracie práce, montáže, zdravotechnika, úprava vodovodného potrubia, montáž sociálnych zariadení, ústredné kúrenie, klampiarske a stolárske konštrukcie, výmena a montáž podláh a ďalšie úkony.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X