Slávnostná rozlúčka s vojakmi odchádzajúcimi do mierovej misie OSN UNFICYP

1 / 13
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slávnostná rozlúčka s vojakmi odchádzajúcimi do mierovej misie OSN UNFICYP

ARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYP
NITRA: Rotácia personálu v operácii UNFICYP Slávnostná rozlúčka s vojakmi odchádzajúcimi do mierovej misie OSN UNFICYP, ktorá sa konala v priestoroch protilietadlovej raketovej brigády pod Zoborom v Nitre. Nitra, 14. marec 2014. Foto: SITA/Martin Havran

Slávnostná rozlúčka s vojakmi odchádzajúcimi do mierovej misie OSN UNFICYP, ktorá sa konala v priestoroch protilietadlovej raketovej brigády (plrb) pod Zoborom v Nitre.

1 / 13
Ďalšia fotka
ARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYPARMÁDA: Rotácia personálu UNFICYP

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X