FOTO: Zaspomínajte si na detské časy. ZŠ Benkova pripravila výstavu starých hračiek a zbierok

1 / 23
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Zaspomínajte si na detské časy. ZŠ Benkova pripravila výstavu starých hračiek a zbierok

Výstava Keď mobily neboli ZŠ Benkova

Vystavené boli staré hračky, knihy, zbierky pohľadníc či poštových známok. Foto: Lucia Bihuncová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

1 / 23
Ďalšia fotka
Výstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ BenkovaVýstava Keď mobily neboli ZŠ Benkova

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X