FOTO: Veriaci sa zišli na námestí, svätej omši predsedal nitriansky biskup Judák

1 / 16
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Veriaci sa zišli na námestí, svätej omši predsedal nitriansky biskup Judák

Svata omsa na namesti v nitra 5.jpg

Veriaci sa počas nedele 18. júna 2017 zišli na Svätoplukovom námestí v Nitre. Foto: Lucia Bihuncová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

1 / 16
Ďalšia fotka
Svata omsa na namesti v nitra 5.jpgSvata omsa na namesti v nitra 13.jpgSvata omsa na namesti v nitra 2.jpgSvata omsa na namesti v nitra 9.jpgSvata omsa na namesti v nitra 6.jpgSvata omsa na namesti v nitra 3.jpgSvata omsa na namesti v nitra 14.jpgSvata omsa na namesti v nitra 4.jpgSvata omsa na namesti v nitra 8.jpgSvata omsa na namesti v nitra 7.jpgSvata omsa na namesti v nitra 10.jpgSvata omsa na namesti v nitra 16.jpgSvata omsa na namesti v nitra 15.jpgSvata omsa na namesti v nitra 11.jpgSvata omsa na namesti v nitra 12.jpg

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X