FOTO: V Nitre sa uskutočnil spomienkový pochod za Jána a Martinu, prišlo približne 300 ľudí

1 / 21
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: V Nitre sa uskutočnil spomienkový pochod za Jána a Martinu, prišlo približne 300 ľudí

Spomienkový pochod za Jána a Martinu

Foto: LB, NitraDeň.sk

1 / 21
Ďalšia fotka
Spomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a MartinuSpomienkový pochod za Jána a Martinu

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X