FOTO: Skauti priniesli do Nitry Betlehemské svetlo

1 / 10
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Skauti priniesli do Nitry Betlehemské svetlo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Slovenskí skauti v nedeľu priniesli Betlehemské svetlo aj do Vianočného mestečka na Svätoplukovom námestí. Zástupcovia Slovenského skautingu prevzali svetlo v sobotu od rakúskych skautov na slávnostnej ceremónii vo Viedni.Betlehemské svetlo svieti pod vianočným stromčekom hneď vedľa nitrianskeho Betlehemu.

Až do Štedrého dňa budú skauti Betlehemské svetlo roznášať v jednotlivých mestách a obciach do tisícok kostolov a farností, nemocníc, azylových domov, domovov sociálnej a opatrovateľskej starostlivosti, odpaľovať ho veriacim na predvianočných sv. omšiach a pobožnostiach.

1 / 10
Ďalšia fotka
OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAbetlehemske svetlo 6OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X