Foto novinky 10.2. – 16.2.2014

1 / 9
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Foto novinky 10.2. – 16.2.2014

Najpopulárnejšíe za posledných 24 hodín

1 / 9
Ďalšia fotka
Ukraine Valentine's DayV Nitre sa budú poplatky za parkovanie vybera aj naïalej. Keïže daò za doèasné parkovanie vypadla k 1. januáru zo zákona o miestnych daniach, mesto vyriešilo problém šalamúnsky. Výber parkovného presunie na svoju príspevkovú organizáciu Mestské služby, ktorá je oprávnená podnika. Tá odvedie štátu z vybraných peòazí 19-percentnú daò z pridanej hodnoty. Poèet spoplatnených parkovísk chce mesto v budúcnosti ešte rozšíri. Nitra, 15. január 2008.Dopravná akcia Jablko-citrónNITRA: Židovský cintorín s 5 000 hrobmiNa hrani?nom priechode Rajka sa dnes vytvoril viackilometrový rad kamiónov ?akajúcich na zakúpenie zariadenia na elektronické mýto v SR. Rajka, 5. január 2010. Foto: SITA/?udovít Vaniherškola, triedaTopo??ianky: Svadba na zámku

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X