FOTO: Noc bojovníkov v Nitre

1 / 9
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Noc bojovníkov v Nitre

NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014
NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014 Andrej Duchoň zo Slovenska (vpravo) a víťaz Florian Marku z Rakúska (v strede) v zápase podľa pravidiel K1 o titul majstra európy federácie WKU počas večera Nitrianska noc bojovníkov 2014. Nitra, 1. marec 2014. Foto: SITA/Martin Havran

V sobotu 1. marca to v Mestskej športovej hale na Klokočine poriadne vrelo.

Konal sa tu totiž ďalší ročník divácky atraktívneho podujatia s názvom Nitrianska noc bojovníkov, na ktorej sa predviedli viacerí kickboxeri nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia, a dokonca sa v ringu proti sebe postavili aj predstaviteľky nežného pohlavia.

1 / 9
Ďalšia fotka
NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014NITRA: Nitrianska noc bojovníkov 2014

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X