FOTO: Na Nitrianskom hrade slávnostne otvorili Dni európskeho kultúrneho dedičstva

1 / 11
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Na Nitrianskom hrade slávnostne otvorili Dni európskeho kultúrneho dedičstva

Otvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 1.jpg

Slávnostné otvorenie Dní európskeho kultúrneho dedičstva na Nitrianskom hrade. Foto: Lucia Bihuncová, NitraDen.sk

1 / 11
Ďalšia fotka
Otvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 1.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 3.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 5.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 2.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 4.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 9.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 6.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 7.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 10.jpgOtvorenie dni europskeho kulturneho dedicstva na nitrainskom hrade 11.jpg

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X