FOTO: Návštevníci nákupného centra sa môžu pokochať najnebezpečnejšími letiskami sveta

1 / 16
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Návštevníci nákupného centra sa môžu pokochať najnebezpečnejšími letiskami sveta

Vystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 2.jpg

Výstava lietadiel a letísk v Galérii Mlyny Nitra 2017. Foto: Lucia Bihuncová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

1 / 16
Ďalšia fotka
Vystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 2.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 1.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 3.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 4.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 5.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 6.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 7.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 10.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 8.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 11.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 14.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 9.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 12.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 15.jpgVystava lietadiel a letisk galeria mlyny nitra 16.jpg

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X