FOTO: Nárazový vietor v Nitre zvalil stĺp

1 / 9
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Nárazový vietor v Nitre zvalil stĺp

POÈASIE: Nárazový vietor v Nitre
NITRA: Nárazový vietor Padnutý stĺp, ktorý slúžil na uchytenie reklamnej plachty, Stĺp spadol okolo 21:30 na Štefánikovej ul v Nitre v dôsledku silného nárazového vetra a poškodil pod ním parkujúce auto. NItra, 15. máj 2014. Foto: SITA/Martin Havran

Padnutý stĺp, ktorý slúžil na uchytenie reklamnej plachty, spadol približne o 21:30 na Štefánikovej ulici v Nitre v dôsledku silného nárazového vetra a poškodil pod ním parkujúce auto.

1 / 9
Ďalšia fotka
POÈASIE: Nárazový vietor v NitrePOÈASIE: Nárazový vietor v NitrePOÈASIE: Nárazový vietor v NitrePOÈASIE: Nárazový vietor v NitrePOÈASIE: Nárazový vietor v NitreNITRA: Nárazový vietorNITRA: Nárazový vietorNITRA: Nárazový vietor

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X