FOTO: Koncert pre Jána a Martinu prilákal na námestie niekoľko stoviek Nitranov

1 / 19
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FOTO: Koncert pre Jána a Martinu prilákal na námestie niekoľko stoviek Nitranov

Koncert pre Jána a Martinu v Nitre

Foto: LB, NitraDeň.sk

1 / 19
Ďalšia fotka
Koncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v NitreKoncert pre Jána a Martinu v Nitre

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X