Foto: Aj takto trávia deti v Nitre jarné prázdniny

1 / 10
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Foto: Aj takto trávia deti v Nitre jarné prázdniny

NITRA: Jarné školské prázdniny
Detský tábor Domináèik pre deti vo veku 6-13 rokov organizuje v rámci jarných prázdnin Centrum voľného èasu Domino v Nitre. V 1. deò tábora mali deti po návšteve botanickej záhrady naplánované Tvorivé prstíky. Nitra, 2. marec 2015. Foto: SITA/Martin Havran

Detský tábor Domináčik pre deti vo veku 6-13 rokov organizuje v rámci jarných prázdnin Centrum voľného času Domino v Nitre. V 1. deň tábora mali deti po návšteve botanickej záhrady naplánované Tvorivé prstíky. Nasledovala návšteva plavárne, ukážky karate či tvorivé dielne. Počas prázdinového týždňa sa deti môžu tešiť aj na zábavné súťaže a exkurziu do Divadla Andreja Bagara.

 

1 / 10
Ďalšia fotka
NITRA: Jarné školské prázdninyNITRA: Jarné školské prázdninyNITRA: Jarné školské prázdninyNITRA: Jarné školské prázdninyNITRA: Jarné školské prázdninyNITRA: Jarné školské prázdninyDOminoNITRA: Jarné školské prázdninyNITRA: Jarné školské prázdniny

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X