Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Nova nitra vystavba 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Lucia Bihuncová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.
4. augusta 2017 Správy NitraVýstavba a developerské projekty od NitraDen.sk© NitraDen.sk

FOTO: Výstavba bytoviek v areáli bývalého pivovaru pokračuje, pozrite si aktuálne fotografie

Výstavba projektu Nová Nitra, ktorý vzniká na mieste bývalého pivovaru, pokračuje. Ako uvádza investor, majú tu byť skĺbené  historické budovy bývalého pivovaru s modernou architektúrou mestského charakteru. Projekt je rozdelený na viaceré fázy, pričom aktuálne sa realizuje prvá. Podľa slov investora, táto etapa ponúkne celkovo 180 bytových a nebytových priestorov, podzemnú garáž a parkovacie miesta. Bytový dom s označením C 11, ktorý má 21 bytov, bol daný do užívania už v roku 2015, všetky ponúkané byty boli predané. Ďalšie byty sa odovzdali do užívania v polovici tohto roka a stavebne dokončený bytový dom s označením C 22 s 21 sa bude odovzdávať klientom do konca roka 2017 . Bytový dom označený ako C 12 má 47 bytov a tvorí hlavnú ponuku na webovej stránke projektu. Investor pripravuje aj stavbu posledného bytového domu, ktorý ponúkne 49 bytov a s ich predajom sa začne v polovici budúceho roka. Pozrite si fotogalériu z aktuálne prebiehajúcich stavebných prác na mieste bývalého pivovaru.

NitraDen.sk sa týmto ospravedlňuje projektu Nová Nitra za nepresne uvedené informácie v pôvodnom článku s názvom „FOTO: Výstavba bytoviek v areáli bývalého pivovaru pokračuje, o byty zatiaľ nie je záujem“. Presné informácie o stave bytov sú uvedené na žiadosť v opravenej verzii článku „FOTO: Výstavba bytoviek v areáli bývalého pivovaru pokračuje, pozrite si aktuálne fotografie“.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X