Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
srdce na dlani (20)
31. januára 2014 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o. © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

FOTO: Vo štvrtok sa v Synagóge rozdávali ceny dobrovoľníkom mesta Nitry

Slávnostné odovzdávanie cien s názvom Srdce na dlani sa konalo vo štvrtok v Synagóge. Cieľom podujatia a snahou organizátorov je prispieť k zviditeľneniu dobrovoľníkov mimovládnych organizácií, škôl, sociálnych a zdravotníckych inštitúcii aj jednotlivcov.

Srdce na dlani chápe Nitrianske centrum dobrovoľníctva ako príležitosť verejne sa poďakovať dobrovoľníkom, ktorí sú mnohokrát nenápadní ľudia, no pozornosť si za svoje skutky zaslúžia.

Aj počas tohto ročníka posielali návrhy organizácie pôsobiace v sociálnej, zdravotníckej, kultúrnej, či enviromentálnej oblasti, ale aj v oblasti práce s deťmi a mládežou.

Oceňovaní boli dobrovoľníci v kategóriách dobrovoľník/čka pracujúci/a s deťmi a mládežou, dobrovoľník/čka v sociálnych a zdravotníckych službách , v oblasti vzdelávania, v oblasti životného prostredia, kultúry, dlhodobej pomoci v organizácii, či dobrovoľnícky čin roka. S cieľom zviditeľniť aj mladých ľudí, ktorí sa zapájajú do dobrovoľníckych aktivít Nitrianske centrum dobrovoľníctva v tomto roku prvýkrát vyhlásilo kategóriu dobrovoľník/dobrovoľníčka do 18 rokov.

O kultúrny program sa postaral gitarový orchester ZUŠ J. Rosinského A teraztutto , bratislavská hudobná skupina Presburger Klezmer Band a večer moderoval Ivan Gontko.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X