Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
2. decembra 2019 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA Diskusia()

Nitra viedla vďaka gólu M. Versteega, no Budapešť skóre dorovnala.

Hokejisti MAC Budapešť sa dočkali prvého víťazstva na ľade súperov v slovenskej Tipsport lige 2019/2020. Hráči maďarského klubu v nedeľňajšom stretnutí 27. kola základnej časti vyhrali v Nitre 2:1 po predĺžení.

Hoci od 1. min prehrávali gólom M. Versteega. V 35. min sa o vyrovnanie postaral Pitt a víťazný gól dosiahol v závere predĺženia Langkow.

Zápas s Budapešťou sa niesol v duchu decembra a to v zmysle dávania a lásky. Každý fanúšik opäť mohol priniesť plyšové hračky a hodiť ich na ľad pred úvodným buly. Hokejisti hračky pozbierali a následne ich podarujú do detských domovov.

plysové hračky pre deti v detských domovoch

Tipsport liga 2019/2020

• 27. kolo – nedeľa

HK Nitra – MAC Budapešť (Maď.) 1:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 0:0 – 0:1)
Góly: 1. M. Versteeg (Blackwater) – 35. Pitt, 65. Langkow

HK Dukla Trenčín – HC Košice 1:2 po samost. nájazdoch (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0, 0:1)
Góly: 56. Bezúch – 3. Milý (Jokeľ, Suja), rozhod. samost nájazd M. Haščák

HK Poprad – MHk 32 Liptovský Mikuláš 8:0 (5:0, 3:0, 0:0)
Góly: 2. Zagrapan (Svitana, Erving), 3. Preisinger (Kozák, Handlovský), 7. Jacobs (Vandas, Preisinger), 13. Kundrik (Ťavoda, Paločko), 16. Vandas (Brejčák, Preisinger), 23. Paukovček (Leclerc, Fabian), 26. Kozák (Leclerc), 27. Preisinger (Brejčák, Handlovský)

HC ’05 iClinic Banská Bystrica – DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Góly: 17. J. Cardwell (M. Bartánus, M. Bubela), 43. J. Hickmott (J. Southorn), 44. J. Southorn (J. Jaaskelainen), 53. T. Šille (M. Bartánus) – 24. J. Dudas (J. Vas, F. Beauvillier), 42. N. Ross (J. Dudas)

HK Dukla Ingema Michalovce – HC 07 WPC Koliba Detva 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
Góly: 7. Giľák, 14. Korhonen (Lalancette, Dalhuisen), 17. Mašlonka (Kolba, Hančák), 37. Hričina (Galamboš, Spilar), 50. Korhonen (Lalancette, Vorobiov), 58. Korhonen (Ventelä, Lalancette) – 59. Král (Šišovský, Podešva)

HC Slovan Bratislava – HKM Zvolen 3:2 po predĺžení (0:0, 0:0, 2:2 – 1:0)
Góly: 56. Viedenský (Bačik, Puliš), 58. Abdul (Puliš, Bačik), 64. Abdul (Meszároš, Puliš) – 52. Betker (McPherson), 59. Corrin (McPherson)

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.