Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zľava: Patrik Koch z HC Košice a Henrich Ručkay z HK Nitra. Foto: SITA
5. marca 2018 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Hokejisti Nitry doma zdolali hráčov Košíc v nedeľňajšom zápase 52. kola slovenskej Tipsport ligy.

„Corgoni“ sa ujali vedenia v úvode prvej tretiny gólom Tibora Kutáleka. Na začiatku druhého dejstva sa presadil Radoslav Macík a jeho zásah sa napokon ukázal ako rozhodujúci. O niekoľko minút totiž skorigoval Ladislav Nagy, no potom hostia už recept na domácu obranu nenašli. Naopak, v závere postil triumf domácich opäť Kutálek. Nitra figuruje na čele ligovej tabuľky.

Brankár Vladislav Habal (vľavo), Jere Pulli (vpravo) z HC Košice a Matej Paulovič z HK Nitra (v strede). Foto: SITA

Hokej – Tipsport liga 2017/2018 – 52. kolo – nedeľa:

HK Nitra – HC Košice 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 2. Kutálek (M. Slovák, Blackwater), 23. Macík (M. Versteeg), 58. Kutálek (M. Slovák, T. Mikúš) – 29. L. Nagy (Miklík)
Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš, M. Novák – Kacej, Synek, 2884 divákov