4
SITA
12. februára 2018 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

V priamom súboji o 1. miesto v tabuľke slovenskej hokejovej Tipsport ligy 2017/2018 hráči HC ’05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili 4:1 na ľade HK Nitra v zápase nedeľňajšieho 46. kola.

Rozhodujúcou fázou duelu bola druhá tretina: v 25. minúte strelil rozdielový gól Marek Bartánus a štyri sekundy pred jej koncom zvýšil na rozdiel dvoch gólov Ján Brejčák. Nitra prehrala druhý duel za sebou a prepustila prvú priečku v tabuľke svojmu nedeľňajšiemu súperovi – má horšie skóre.

SITA

Hokej – Tipsport liga 2017/2018 – 46. kolo – nedeľa:

HK Nitra – HC ’05 iClinic Banská Bystrica 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly: 18. Blackwater – 6. Gabor, 25. Bartánus (Hohmann, Tamáši), 40. J. Brejčák (Bartánus), 48. Skalický (Trecapelli)
Vylúčení: 4:3 na 2 min, navyše Mezei 5+DKZ za napadnutie – J. Brejčák 10 min za nešportové správanie, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, Stano – M. Smrek, Korba, 3 492 divákov