Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
12. februára 2018 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

V priamom súboji o 1. miesto v tabuľke slovenskej hokejovej Tipsport ligy 2017/2018 hráči HC ’05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili 4:1 na ľade HK Nitra v zápase nedeľňajšieho 46. kola.

Rozhodujúcou fázou duelu bola druhá tretina: v 25. minúte strelil rozdielový gól Marek Bartánus a štyri sekundy pred jej koncom zvýšil na rozdiel dvoch gólov Ján Brejčák. Nitra prehrala druhý duel za sebou a prepustila prvú priečku v tabuľke svojmu nedeľňajšiemu súperovi – má horšie skóre.

SITA

Hokej – Tipsport liga 2017/2018 – 46. kolo – nedeľa:

HK Nitra – HC ’05 iClinic Banská Bystrica 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly: 18. Blackwater – 6. Gabor, 25. Bartánus (Hohmann, Tamáši), 40. J. Brejčák (Bartánus), 48. Skalický (Trecapelli)
Vylúčení: 4:3 na 2 min, navyše Mezei 5+DKZ za napadnutie – J. Brejčák 10 min za nešportové správanie, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, Stano – M. Smrek, Korba, 3 492 divákov