Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
znak
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
9. januára 2014 Základná škola od NitraDen.sk

Základná škola kniežaťa Pribinu v Nitre

Kontaktné informácie

Webstránka

http://zspribinunr.edupage.org

Email

[email protected]

Mobil

Školský psychológ a špeciálny pedagóg: 0903 413 007

Tel

037/651 18 32

Fax

* telefón školská jedáleň 037/74 11 860

Adresa

Andreja Šulgana 1
949 01
Nitra

Základná škola kniežaťa Pribinu v Nitre sa zameriava na jazykové vzdelávanie, vyučovanie anglického jazyka od prvého ročníka a druhého cudzieho jazyka (španielčina, nemčina, francúzština) od piateho ročníka. Škola tiež poskytuje žiakom projekty zamerané na cudzie jazyky (Erasmus, E-Twinning, Educate, CLIL a pod.), jazykové kurzy v zahraničí, letné tábory, bohatú mimoškolskú činnosť prostredníctvom krúžkov a v Centre voľného času, ktoré sa zameriava na volejbal, stolný tenis a šach. V škole pracuje Inkluzívny tím v zložení špeciálny pedagóg, psychológ, sociálny pedagóg a asistenti učiteľa. Základná škola kniežaťa Pribinu v Nitre sídli na ulici Andreja Šulgana 1.

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X