Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. októbra 2013 Autoškola od NitraDen.sk

Autoškola POHODA

Kontaktné informácie

Webstránka

http://autoskolapohoda.sk/

Email

[email protected]

Mobil

0903 642 733

Adresa

Fraňa Mojtu 18 (budova MediaHaus-u na prízemí)

Autoškola POHODA bola založená v roku 2003. Na počiatku mala len troch zamestnancov, dnes ich je už desať, takže si žiaci majú z čoho vyberať ;). Sídli na ulici Fraňa Mojtu 18, v budove MediaHausu, v Nitre. V tejto budove sa nachádza napríklad aj Krajská knižnica Karola Kmeťku, reštaurácia s kaviarňou a veľa iného. Autoškola ponúka výcvik pre záujemcov o vodičské oprávnenie na skupinu A a B, ďalej kondičné jazdy a v jej priestoroch prebieha aj kurz prvej pomoci, ktorého absolvovanie je podmienkou pre ukončenie kurzu. Otvára približne 26 kurzov ročne, výcvik prebieha na šiestich automobiloch Škody Fabia, ktoré sa najviac osvedčili na výcvik vodičov a doteraz vyškolila viac ako 4000 šoférov .

“Spravte si vodičák v pohode,
spoznajte pohodových inštruktorov,
v pohode sa naučíte jazdiť,
v pohode Vám zdarma požičiame učebnice a CD s testami,
platiť môžete v pohode aj na splátky!“ ;)

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X