Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Svetlá
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
7. júna 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Elektropráce na podujatiach organizovaných mestom vyjdu Nitru na 17 500 eur

Mesto Nitra uzatvorilo rámcovú dohodu s firmou Relco Slovakia s.r.o. Predmetom dohody je poskytovať pre mesto Nitra elektropráce na podujatia, respektíve trhové akcie, ktoré mesto organizuje v tomto roku.

Ako sa uvádza v dohode, ide o podujatia Medzinárodný deň detí, Nitra milá Nitra, Chrenovské stánky, Klokočinský jarmok, Divadelná Nitra a Vianoce, respektíve krátkodobé trhové akcie organizované mestom. „Východiskovými podkladmi pre uzatvorenie tejto dohody je cenová ponuka poskytovateľa predložená do verejného obstarávania predmetnej zákazky dňa 12. 5. 2016,“ uvádza dohoda, ktorú mesto zverejnilo na svojom webe.

Dohodu mesto uzatvorilo na dobu určitú, konkrétne do 31. decembra 2016. „Platnosť a účinnosť tejto dohody bez ďalšieho zaniká uplynutím dňa 31. 12. 2016 alebo okamihom, kedy úhrnná výška ceny za príslušné čiastkové plnenie na základe samostatných realizačných zmlúv, resp. objednávok dosiahne výšku maximálneho finančného limitu 17 500 eur vrátane DPH,“ informuje dohoda.

Služby v oblasti elektroprác budú realizované na základe samostatnej realizačnej zmluvy alebo objednávky, v ktorej bude uvedený požadovaný rozsah plnenia a cena plnenia na príslušnú trhovú akciu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X