1
ilustračné: depositphotos.com
6. októbra 2015 Šport NitraAtletika od NitraDen.skSITA, © SITA 2015

Dorastenecké družstvá ŠK ŠOG Nitra sú opäť zlaté

Slovenské majstrovské tituly v súťaži dorasteneckých družstiev v atletike obhájili na šampionáte v Dubnici nad Váhom tímy ŠK ŠOG Nitra.

Nitrianski chlapci aj dievčatá zvíťazili pred družstvami domáceho Spartaka, bronzové priečky si vybojovali dorastenci MAC Redox Lučenec a dorastenky Slávie ŠG Trenčín. Víťazné družstvá získali právo štartu v Európskom pohári klubov v roku 2016, pričom slovenskí majstri figurujú v B-kategórii.

Konečné poradie:
Dorastenci: 1. ŠK ŠOG Nitra 303 b., 2. Spartak Dubnica 209,5, 3. MAC Redox Lučenec 134, 4. ŠŠK J. A. Komenského Bardejov 124, 5. MŠK Vranov nad Topľou 99,5, 6. Slávia Trnava 87, 7. AC Nové Zámky 54, 8. Slávia STU Bratislava 42
Dorastenky: 1. ŠK ŠOG Nitra 338, 2. Spartak Dubnica 315, 3. Slávia ŠG Trenčín 163, 4. Slávia Trnava 104, 5. Slávia STU Bratislava 103, 6. AK ZTS Martin 61