Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Strecha
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
18. júla 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Dom smútku na Cabajskej dostane strechu za viac než 80-tisíc eur

Dom smútku, ktorý sa nachádza na cintoríne na Cabajskej ceste, bude mať novú strechu. Vyplýva to zo zmluvy, ktorú zverejnilo mesto Nitra na svojej webovej stránke.

Mesto Nitra uzatvorilo zmluvu s firmou Dynamik construction, s.r.o., jej predmetom je obnova strechy na dome smútku na Cabajskej ceste.

Strecha bude zhotovená podľa cenovej ponuky, ktorú predložila firma 4. júla 2016. Termín zahájenia prác je stanovený do 10 dní od výzvy mesta a ukončenie by malo byť do septembra tohto roka.

Podľa zverejnenej zmluvy zaplatí mesto za obnovu strechy 82.434 eur vrátane DPH. „Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy,“ informuje zverejnený dokument.

Záručná doba na strechu je 24 mesiacov a plynúť začína dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. Pri nesplnených zmluvne daných podmienkach hrozia firme pokuty.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X