Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nitra_mcdelivery 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: McDonald's
12. marca 2021 Správy NitraPR od Informačný servis Diskusia()

Do Nitry prichádza služba McDelivery

Spoločnosť McDonald’s rozširuje svoju doručovaciu službu McDelivery o piate mesto na Slovensku. Služba je dostupná pre zákazníkov v spádových oblastiach Nitry, prostredníctvom  reštaurácie McDonald’s v OC Mlyny a reštaurácie na ulici Bratislavská cesta. Doručenie vybraného jedla ku dverám zákazníkov zabezpečí partnerská doručovacia služba WOLT.

Po úspešnom zavedení služby McDelivery v Bratislave, Košiciach, Trnave a Banskej Bystrici ju spoločnosť McDonald’s sprístupnila aj pre svojich zákazníkov v Nitre. Obe reštaurácie v Nitre sa tak stali súčasťou už 20 prevádzok, z ktorých si zákazník môže objednať svoje obľúbené jedlo a nechať si ho doručiť až ku dverám svojho domova. V rámci donáškovej služby je dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s.

Nitra_mcdelivery 2.jpg
Foto: McDonald's

Expanzia doručovacej služby je reakciou na zmeny v spotrebiteľskom správaní a na pretrvávajúce opatrenia, ktoré reflektujú súčasnú pandemickú situáciu.

Ako líder v gastro segmente sa neustále snažíme rozširovať portfólio služieb, s cieľom zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť našich produktov. Práve v službe McDelivery, ktorá je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená, vidíme veľký potenciál. Zákazníci z Nitry si už môžu objednať z pohodlia domova kvalitné a chutné jedlo až ku svojim dverám. Veríme, že sa nám podarí službu postupne rozširovať aj do ďalších miest na Slovensku,“ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald’s pre SR.

Nitra_mcdelivery 3.jpg
Foto: McDonald's

Rovnako, ako v ostatných mestách na Slovensku, aj v Nitre si môžu zákazníci objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedených reštaurácii v aplikácii Wolt alebo na stránke wolt.sk, a to od pondelka do nedele v čase od 10.30 hod. do 21.40 hod., respektíve od 10.30 hod. do 18.40 hod. podľa aktuálnych otváracích hodín reštaurácií McDonald’s v Nitre. Kuriéri z Woltu doručia McMenu k zákazníkovi približne do 30 minút.

„Nitra bola pre nás prirodzeným pokračovaním v expanzii na Slovensku, jednak vzhľadom na veľkosť mesta samotného, ako aj kvôli jeho skvelej gastronomickej kultúre, no a v neposlednom rade aj pre dopyt od zákazníkov po našej donáškovej službe. V každom meste, do ktorého sa rozhodneme rozšíriť pôsobenie Woltu, chceme ponúkať len tie najkvalitnejšie služby a byť službou dostupnou pre čo najväčší počet zákazníkov, ale aj reštauračných partnerov. Sme preto radi, že aj v Nitre si budú môcť zákazníci cez našu platformu objednať svoj obľúbený burger z McDonalds, bez ktorého si nové Wolt mesto už ani nevieme predstaviť,“ hovorí Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Woltu na Slovensku.

Nitra_mcdelivery 4.jpg
Foto: McDonald's

Obe reštaurácie v Nitre prešli v posledných mesiacoch rekonštrukciou a sú „reštaurácie novej generácie“. Zákazníkom poskytujú rôzne inovatívne riešenia zamerané najmä na digitálne objednávanie prostredníctvom samoobslužných kioskov a úpravu ingrediencií vo vybraných burgroch. Prevádzky sú koncipované s ohľadom na trvalú udržateľnosť a ekologickejšie zariadenia. Tento koncept predstavuje komplexnú stratégiu starostlivosti o zákazníka aj spôsob zvyšovania komfortu v prevádzkach McDonald’s.

Informačný servis

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X