Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kasalova.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: mapy.google.sk
8. júna 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Ďalšia z nitrianskych lokalít sa dočká opravy chodníka. Pozrite sa, ktorá…

Mesto Nitra uzatvorilo zmluvu s nitrianskym družstvom Lumen, jej predmetom je oprava chodníka – Mariánska dolina. Chodník bude opravený od Kasalovej po Kalvársku ulicu.

Termín ukončenia opravy chodníka je podľa zmluvy určený do 30. júla 2016. Mesto za všetky práce a dodávky zaplatí 10 785,95 eur bez DPH. Po prirátaní 20 percentnej dane vyjde oprava na 12 943,14 eur. Ako uvádza zmluva, ktorú mesto zverejnilo na svojej webovej stránke, cena obsahuje všetky náklady aj zisk zhotoviteľa.

Zo zmluvy ďalej vyplýva, že zhotoviteľ, teda družstvo Lumen, je povinný vyhotoviť dielo včas a riadne, ďalej zodpovedá za uplatnené sankcie orgánov a organizácií súvisiace s výstavbou predmetu zmluvy, družstvo je taktiež povinné vypratať stavenisko do troch dní po riadnom ukončení a odovzdaní diela.

Za nedodržanie zmluvných podmienok hrozia zhotoviteľovi pokuty. Záručná doba na dielo je 24 mesiacov a plynúť začne dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X