Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
palety
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: Thinkstockphotos
7. októbra 2015 Správy Nitra od NitraDen.sk

Colný úrad v Nitre ponúka palety. Ľuďom v núdzi majú poslúžiť na kúrenie.

Colný úrad v Nitre ponúka humanitárnym organizáciám 842 kusov drevených paliet na vykurovanie.

Ako nás informoval hovorca Colného úradu v Nitre Stanislav Pacher, 842 kusov euro paliet by malo poslúžiť na vykurovanie obytných aj neobytných priestorov. „Cieľom tejto činnosti je zaistiť základné potreby obyvateľstva, ktoré sa ocitlo v ťažkej životnej situácii, hmotnej núdzi alebo bolo postihnuté mimoriadnou situáciou,“ uviedol Pacher.

Ďalej Colný úrad informuje, že tovar je možné poskytnúť:

a) Správe štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky,

b) poskytovateľovi sociálnych služieb, zariadeniam sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately alebo zdravotníckym zariadeniam,

c) neziskovej organizácii alebo inej právnickej osobe, ktorá nie je podnikateľom, ak tieto osoby preukázateľne počas najmenej jedného kalendárneho roka poskytovali starostlivosť v zariadeniach uvedených v písmene b).

„Vyššie uvedené osoby môžu v prípade záujmu podať do 11. novembra 2015 žiadosť o poskytnutie tovaru na humanitárne účely na adresu: Colný úrad Nitra, Priemyselná 5, 950 50 Nitra,“ informoval Pacher.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X