Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Colny_urad_bratislavska3_maps.google.sk_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
maps.google.sk
19. mája 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skCÚ v Nitre, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Colná pobočka v Nitre mení sídlo, pozrite, kam sa sťahuje

Colná pobočka v Nitre (CPÚ) mení od 1. júna svoje sídlo. Colné konanie pri dovoze, vývoze a tranzite tovaru sa bude od uvedeného dňa vykonávať na adrese Trackcentrum Score, Trnavská cesta 3561, 949 01 Nitra – Kynek.

Z dôvodu ukončenia nájomnej zmluvy mení colná pobočka svoje sídlo. Z doterajšej adresy na Bratislavskej ulici č. 3 v Nitre, sa 31. mája sťahuje na novú adresu Trackcentrum Score, Trnavská cesta 3561, 949 01 Nitra – Kynek, kde bude od sídliť od 1. júna zabezpečované colné konanie pri dovoze, vývoze a tranzite tovaru z a do tretích krajín. Pracovný obvod PCÚ Nitra tvorí územie okresov Nitra, Šaľa a Zlaté Moravce.

Úradné hodiny PCÚ Nitra 6165 zostávajú nezmenené, a to každý pracovný deň od 7.30 do 19.00 hod. Telefonický, faxový a emailový kontakt PCÚ Nitra 6165 zostáva taktiež nezmenený: č. t. 037/6921300, 0918 110 765, č. faxu 037/6536334, email [email protected]

Z dôvodu presunu do nových priestorov môže byť v daných dňoch čiastočne obmedzený výkon služby, všetky zásielky predložené na colné konanie však budú v primeranom čase prerokované.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X