Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vages_tabor.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
29. apríla 2016 Správy NitraPR od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Chcete, aby sa vaše dieťa naučilo po anglicky? Prihláste ho do detského tábora

(PR článok) – Chcete, aby vaše deti využili prázdninový čas zmysluplne, oddýchli si a zabavili sa a zároveň sa niečo naučili? Potom by ste ich mali poslať do jazykového tábora, ktorý organizuje Jazyková škola Vages.

Pri organizovaní svojich detských táborov uplatňujú organizátori už 20 rokov slová Jána Amosa Komenského: „Povedz mi niečo a ja to zabudnem. Ukáž mi niečo a ja si to zapamätám. Dovoľ mi, aby som si to vyskúšal na vlastnej koži a ja to budem ovládať. Dovoľ mi, aby som to prežil a ja to budem cítiť a chápať.“ Prostredníctvom zážitkového učenia anglického jazyka dávajú deťom možnosť prežívať radosť a zároveň sa prirodzene učiť.

Tábory tvoria nadstavbu k výučbe detí v Jazykovej škole Vages a prirodzene prehlbujú a upevňujú znalosti získané počas školského roka. Zároveň je program nastavený tak, aby sa doň bez problémov zapojili i deti, ktoré jazykovú školu nenavštevujú.

Ako to v tábore chodí?
Program je zameraný na dramatické aktivity, ktoré deti s pomocou učiteľov realizujú v anglickom jazyku. Takouto formou zážitkového učenia deti prežívajú radostné chvíle a pri tom sa prirodzene učia bez toho, aby si to uvedomovali. Okrem toho je to týždeň plný hier, zábavy a iných aktivít, ktoré organizátori tiež vedú v anglickom jazyku.
Počet detí nebýva vysoký (25 – 30), keďže chcú organizátori zachovať rodinnú atmosféru a mať možnosť venovať sa účastníkom tábora čo najviac individuálne. Deti vedú ku vzájomnej tolerancii, otvorenosti a pomoci jeden druhému.
O deti sa stará tím profesionálnych učiteľov a ich pomocníkov z radov bývalých účastníkov táborov. Počas celého pobytu dbajú na to, aby sa hovorilo po anglicky, pričom staršie deti prekladajú všetko do slovenčiny, aby porozumeli i menšie deti, ktoré ešte angličtinu dostatočne neovládajú.

Informácie k prihláseniu
Tábor sa uskutoční od pondelka 4. júla do soboty 9. júla na Krahuliach. Je určený pre deti vo veku 7 až 15 rokov. Cena pobytu pre jedno dieťa je 160 eur. Táto suma zahŕňa ubytovanie, stravu, dopravu, výučbu pod dozorom profesionálnych učiteľov a poistenie. Prihlásiť svoje dieťa do tábora môžete prostredníctvom emailu na [email protected], SMS-kou alebo telefonicky na čísle 0903 220 686. Viac info získate TU.

Takto sa môžu vaše deti v tábore zabaviť a pri tom sa aj niečo naučiť:

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X