Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Most 346269_640.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
26. mája 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Česká firma vypracuje projektovú dokumentáciu cyklolávky. Nitra za ňu zaplatí 52 800 eur

Stavebné konanie, ktorá sa týka vybudovania cyklolávky, začalo už pred časom. Mesto dalo vypracovať aj projektovú dokumentáciu, za ktorú zaplatí nemalú sumu.

Podľa zmluvy, ktorú zverejnilo mesto Nitra na svojej webovej stránke, projektovú dokumentáciu cyklolávky vypracuje firma Stráský Hustý a partneři s.r.o. so sídlom v Čechách, avšak podnikajúca aj na Slovensku prostredníctvom organizačnej zložky.

Predmetom zmluvy je vypracovanie PD na úrovni dokumentácie pre realizáciu stavby cyklolávky a súvisiace projekčné služby. Zhotoviteľ sa podpisom zaviazal vypracovať predmet zmluvy v nasledovnej forme: 6 paré, 1 x CD (PD, rozpočet a výkaz výmer) a 6 x výkaz výmer.

Firma dostane za vypracovanie projektovej dokumentácie 52 800 eur vrátane DPH. PD má doručiť mestu najneskôr do 15. júla tohto roka. „Objednávateľ je oprávnený odstúpiť od zmluvy, ak je zrejmé, že PD nebude hotová včas alebo nebude vykonaná riadne, a ak zhotoviteľ neurobí nápravu ani v poskytnutej primeranej lehote,“ uvádza dokument.

Cyklolávka povedie cez rieku Nitra a prepojí Wilsonovo nábrežie s Nábrežím mládeže.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X