Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
fotka-1
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
17. februára 2015 Správy Nitra od NitraDen.skPetra Struková, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o. Petra Struková, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o

Centrum pre aktívnych ľudí v Nitre sa bude rozširovať, ponúka aj priestory bez poplatku

(PR) Prvé nitrianske coworkingové centrum Hive5, ktoré sa nachádza v kultúrno-spoločenskom objekte MediaHaus, sa bude v apríli rozširovať. K open space kancelárii pribudnú samostatné kancelárie a veľká sála pre prednášky. Nahradí časť priestorov bývalého Fóra Mladých.

​Projekt coworkingového centra Hive5 funguje v Nitre sa za necelý rok stretol stretol s úspechom. Začal spájať prevažne mladých a aktívnych ľudí, ktorým ponúka priestor pre prácu, osobnostný rast a nové kontakty. Doteraz coworking ponúkal len openspace kanceláriu na prácu a menšie zázemie pre prednášky. Viacero podujatí však už narazilo na obmedzenú kapacitu. Populárne stretnutie rečníkov Toastmasters už v decembri museli prejsť do vedlajších priestorov Fóra Mladých.

Nové rozšírené priestory prinesú okrem väčších openspace priestorov aj osobitné kancelárie pre samostatné tímy ľudí. Okrem toho tu nájdete veľkú sálu určenú na prednášky, workshopy a podujatia. Pripravená je tiež útulná kaviareň určená nielen pre členov coworkingu ale aj pre verejnosť. Členovia coworkingu budú mať k dispozícii aj telocvičňu, v ktorej sa budú konať pravidelné pohybové aktivity. Coworkingové centrum sa bude rozširovať počas apríla.

martina vyskocova coworking

Bezplatný prenájom priestorov v Nitre

Tím coworkingového centra myslel aj na neziskové organizácie, študentov či ľudí, ktorí pracujú na projektoch, ktoré negenerujú príjmy. Takéto subjekty môžu v coworkingu Hive5 požiadať o bezplatný krátkodobý prenájom.

coworking

Čo je to coworking:

Coworking predstavuje štýl práce a podnikania v netypickom prostredí, ktoré jednotliví pracovníci zdieľajú s ďalšími nezávislými kolegami. V neformálnej kancelárii sa stretávajú ľudia, ktorí zvyčajne pracujú na voľnej nohe, ale aj celé tímy či podnikatelia, ktorí sa rozhodli vymeniť samotu vlastných kancelárii či home office za prácu na mieste, na ktorom sa stretávajú s inými ľuďmi pracujúcimi nezávisle od nich. Veľkým prínosom coworkingu je, že sa tam organizujú rôzne workshopy, podujatia a prednášky pre študentov a účastníkov coworkingu. Na takýchto prednáškach sa ľudia z praxe delia o svoje skúsenosti, prípadne prinášajú coworkerom cenné rady.

V coworkingovom centre Hive5 sa konali viaceré prednášky. O svoje rady a skúsenosti sa prišli podeliť viacerí úspešní ľudia, ako napríklad úspešná podnikateľka Martina Vyskočová, online podnikateľ a zakladateľ najpopulárnejšieho blogu Michal Kopecký, zástupcovia investičného fondu či lektori a školitelia.

Screen Shot 2015-02-17 at 13.00.07

Viac o coworkingovom centre Hive5 sa dozviete tu:

http://www.coworking-nitra.sk/

https://www.facebook.com/coworking.place.nitra

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X