Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sturova 1.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: mapy.google.sk
13. mája 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Štúrová bude mať vnútroblokovú komunikáciu a parkoviská. Mesto za ne zaplatí takmer 35 tisíc eur

Obyvatelia Štúrovej č. 35-37 sa dočkajú vnútroblokovej komunikácie a parkoviska. Mesto za zhotovenie diela zaplatí takmer 35 tisíc eur.

Mesto Nitra uzatvorilo s firmou Cesty, s.r.o. zmluvu o uskutočnení prác. Jej predmetom je zhotovenie diela „Vnútrobloková komunikácia a parkoviská Štúrova 35-37“ podľa cenovej ponuky zhotoviteľa. Cena za vyhotovenie diela bola vyčíslená na sumu 34 921 eur vrátane DPH. Podľa zmluvy by mala byť realizácia diela ukončená do 15. júna tohto roka.

„Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy,“ uvádza sa v dokumente. Záručná doba zhotoveného diela je 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X