Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
NITRA: Sídlo mestského úradu
ilustračné: SITA ILUSTRAÈNÁ SNÍMKA Budova Mestského úradu v Nitre. Nitra, 18. november 2010. Foto: SITA/Martin Havran
21. novembra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na budovu Mestského úradu v Nitre pribudnú žalúzie, jedna žalúzia stála takmer tisíc eur

Na budovu Mestského úradu v Nitre pribudnú vonkajšie žalúzie. Konkrétne pôjde o 16 žalúzií Climax Z90, za ktoré mesto zaplatí 16-tisíc eur.

Podľa zmluvy, ktorú mesto Nitra zverejnilo na svojej webovej stránke, dodávku a montáž žalúzií vykoná firma L.M.J. Salamander.

Žalúzie sa budú montovať na krídlo, kde sídli prednosta MsÚ. Ako uvádza zmluva, v cene je zahrnutá dodávka, montáž, osadenie spolu s inštalačným materiálom a jeho uvedenie do prevádzky, vrátane vykonania prípravných prác v priestoroch MsÚ.

Žalúzie majú byť dodané a namontované do 31. decembra 2016. Cena za žalúzie bola určená na sumu 15.849,98 eur vrátane DPH. Jedna žalúzia tak stála 990,62 eur.

Firma sa okrem iného podpisom zmluvy zaviazala, že počas realizácie bezdôvodne neobmedzí plynulosť prevádzky Mestského úradu v Nitre. Taktiež musí zodpovedať za čistotu a poriadok v mieste výkonu svojej práce či je povinná odstrániť na vlastné náklady odpady, ktoré pri práci vzniknú.

„Dodávateľ zodpovedá za kvalitu predmetu zmluvy podľa všeobecne záväzných platných právnych predpisov a v zmysle zmluvy po stránke jeho úplnosti, prevádzkovej spôsobilosti a spoľahlivosti v záručnej dobe v dĺžke 60 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom podpísania dodacieho listu objednávateľom,“ uvádza zverejnený dokument.

Firma je zároveň povinná počas záručnej doby bezplatne odstrániť chyby, ktoré boli zistené, do troch dní od ich písomného nahlásenia. Ak firma neodstráni chybu v určenom čase, mala by zabezpečiť náhradný tovar.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X