Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UKF, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Foto: Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
9. júna 2022 Správy Nitra od NitraDen.skukf.sk Diskusia()

Ako bude vyzerať ďalší akademický rok na nitrianskej UKF? Pozrite si harmonogram

Zimný semester začína už na konci septembra. Na jeseň čakajú študentov imatrikulácie či termíny prihlásenia sa na tému záverečných prác.

Nitrianski vysokoškoláci majú na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre (UKF) momentálne skúškové obdobie v letnom semestri. Hoci je do začiatku zimného semestra ešte niekoľko mesiacov, je dobré vopred informovať o harmonograme na nadchádzajúci akademický rok.

UKF pripravila slávnostné otvorenie akademického roka 2022/2023 na pondelok 12. septembra. Odštartuje to výučbu v zimnom semestri, ktorá potrvá 13 týždňov do soboty 10. decembra. Zamestnanci UKF budú mať dovolenku od utorka 27. decembra do štvrtka 5. januára.

Imatrikulácie a skúškové obdobie

Na jeseň čakajú študentov taktiež imatrikulácie, každá fakulta má iný termín. Pedagogická fakulta a Fakulta stredoeurópskych štúdií majú termín v utorok 8. novembra. Filozofická fakulta organizuje imatrikulácie v stredu 9. novembra. Študenti zvyšných dvoch fakúlt majú imatrikulácie vo štvrtok 10. novembra

Nasledovať bude skúškové obdobie od pondelka 12. decembra do soboty 11. februára. Budete v ročníku, kedy sa píše bakalárska alebo diplomová práca? Termíny zverejnenia záverečných prác pripadli do stredy 30. novembra.

Záverečné práce a obhajoby

Rozvrhy na letný semester sa zverejnia do stredy 12. decembra. Výučba v letnom semestri začne v pondelok 13. februára a potrvá 13 týždňov do soboty 13. mája (končiace ročníky sa budú učiť do soboty 15. apríla). Následne opäť štartuje skúškové obdobie v letnom semestri a to od pondelka 15. mája do soboty 8. júla.

Bakalársku aj magisterskú prácu je potrebné odovzdať v elektronickej verzii do nedele 16. apríla a tlačenú verziu do piatka 21. apríla. Posúdenie bakalárskych prác prebehne v nedeľu 14. mája a magisterských prác v nedeľu 7. mája. Na bakalárskom štúdiu sa organizujú obhajoby práce od pondelka 22. mája a na magisterskom štúdiu od stredy 10. mája.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X